SolidBE 2024 Fortinet Security Fabric Partner of the Year

SolidBE 2024 Fortinet Security Fabric Partner of the Year

SolidBE is door Fortinet uitgeroepen tot Security Fabric Partner of the Year 2024!

Daar zijn we erg trots op, want dit is een erkenning voor het resultaat van onze goede samenwerking met Fortinet, onze tevreden klanten en de tijd en energie die wij steken in de kennis en ons voortdurende streven naar innovatie binnen het Fortinet product portfolio.

Op naar nog meer succesvolle Fortinet implementaties!

Vragen?

U kunt altijd contact met SolidBE opnemen mocht u een vraag hebben over een van de besproken onderwerpen (Fortinet, SolidBE ) of wanneer u assistentie nodig heeft om netwerk- of security vraagstukken op te lossen. Wij helpen u graag bij de beheren van een veilige en solide ICT omgeving!

Auteur

Maarten Schouten is Digital Specialist bij SolidBE. Hij doet onderzoek en schrijft artikelen over de meest uiteenlopende onderwerpen binnen het netwerk en security domein. Ook houdt hij het nieuws bij op ons blog.

Scroll naar boven