Webinar ZTNA bekijken

SolidBE en Fortinet leggen uit hoe de Zero Trust Netwerk model eruit ziet, hoe het in de praktijk werkt en welke componenten van essentieel belang zijn voor het implementeren van het veilige netwerk van vandaag en morgen.

Video niet zichtbaar? Check uw cookie instelling linksonder op de pagina en klik op accepteer en doorgaan. Ga anders naar youtube.

Vragen?

U kunt altijd contact met SolidBE opnemen mocht u een vraag hebben over een van de besproken onderwerpen (SolidBE, Webinar, ZeroTrust ) of wanneer u assistentie nodig heeft om netwerk- of security vraagstukken op te lossen. Wij helpen u graag bij de beheren van een veilige en solide ICT omgeving!

Auteur

Maarten Schouten is Digital Specialist bij SolidBE. Hij doet onderzoek en schrijft artikelen over de meest uiteenlopende onderwerpen binnen het netwerk en security domein. Ook houdt hij het nieuws bij op ons blog.

Scroll naar boven